Şehrin merkezinde, ilham veren dünyası, yüksek donanımı ve her biri konusunda etkili uzman kadrosuyla alanında fark yaratan, ihtiyaçlara yönelik en etkili çözümleri sağlayan Doku Tıp Merkezi, dermatoloji alanının ünlü ismi Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu’nun önderliğinde, dudakların en doğal rengine ve güzelliğine kavuşmasını sağlıyor!

2018’de kapılarını açan Doku Tıp Merkezi, alanındaki deneyim ve tecrübeleri ışığında sunduğu dünya standartlarındaki servisleriyle fark yaratıyor. Dünya çapında bir üne sahip olan Dr. Serkan Aygın tarafından kurulan merkez, herkesin hayatına güzel ve ayrıcalıklı bir “Doku”nuş katmak için özenle çalışıyor.
Doğal rengini kaybeden, ideal güzelliğini arayan dudaklar, Doku Tıp Merkezi’nde, Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu önderliğinde uygulanan “LipLase” ile yeniden canlanıyor!

Doku Tıp Merkezi’nin trendlere öncülük eden hizmetleri arasında yer alan “LipLase” bakımı, doğal renkte, canlı ve güzel dudaklara kavuşmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Dermatoloji alanında Türkiye’nin önde gelen uzmanları arasında yer alan Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu liderliğinde sunulan “LipLase”, dudakların en doğal, en canlı görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

Geliştirilmiş özel lazer teknolojisi sayesinde, oldukça pratik ve acısız bir uygulama olarak ilgi çeken “LipLase”, dudak bölgesindeki kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı etkisiyle, dudakların ideal rengine kavuşmasını, canlanmasını, daha dolgun ve güzel görünmesini destekliyor. 1-2 yıla kadar etkisi devam eden “LipLase”, sadece 20 dakikalık kısa bir zaman diliminde uygulanıyor (anestezi uygulaması ile birlikte en fazla 30 dakika) ve hiçbir yan etkisi olmadan normal yaşama rahatlıkla devam etme konforu sunuyor.

Yukarı