Doku Tıp Merkezi

Dokusunda

tecrübe var!

Doku Tıp Merkezi, 2017 yılında kurulmuş olmasına karşın on yılların tecrübesi ile ortaya çıkmış bir sağlık kuruluşudur. Kurucu, Dr. Serkan Aygın'ın 1996 yılından bu yana edindiği deneyimiyle Doku Tıp Merkezi'ni çok daha geniş bir kadro ile oluşturmuştur.

Dr. Serkan Aygın 1968 doğumlu ve temel tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Aynı üniversitede çift alanda uzmanlığını tamamlamıştır. Uzmanlıkları; dermatoloji ve farmakoloji alanlarındadır.

Doku Tıp Merkezi kuruluş felsefesi Türkiye'nin sağlık alanındaki deneyim ve tecrübesini dünya standartlarında hastalarına sunmaktır.

Türkiye'nin kendi alanlarında uzun yıllar çalışmalar ortaya koymuş doktorlarını bir araya getiren Dr. Serkan Aygın, Doku Tıp Merkezi'ni oluşturmuştur. Doku Tıp Merkezi, hem vizyon açısından hem de kurumsal tecrübe açısından Türkiye'nin sağlık alanındaki birikimini dünyaya taşımayı hedeflemektedir.

Doku Tıp Merkezi'nde Dr. Serkan Aygın önderliğinde saç ekimi biriminin yanında, medikal estetik, estetik cerrahi alanlarında hizmet vermektedir.

Onlarca doktor, yüzlerce çalışanı ile amacımız dünya’ya güzel bir dokunuş...

Doku Tıp Merkezi Hair Transplantation Service

SAÇ EKİMİ

Dr. Serkan Aygın'ın kendi kliniğinde yıllardır uyguladığı safir FUE saç ekimi, DHI saç ekimi ve diğer saç ekimi hizmetleri artık Doku Tıp Merkezi'nde...

Doku Tıp Merkezi Medikal Estetik Hizmeti Simgesi

MEDİKAL ESTETİK

Ameliyatsız yüz-cilt gençleştirme uygulamalarından lazerle cilt yenileme tedavilerine kadar bir çok dermatolojik estetik uygulamaları Doku Tıp Merkezi'nin Medikal Estetik birimi ile sunulmaktadır.

Doku Tıp Merkezi Estetik Cerrahi Hizmeti Simgesi

ESTETİK CERRAHİ

Burun, göğüs ve yüz estetiği alanlarında estetik cerrahi hizmeti Doku Tıp Merkezi olarak oluşturduğumuz birimlerden bir diğeri.

DERMATOLOJİ

Deri hastalıkları ile ilgili hastalıklar, mantar, akne tedavisi ve takibi, alerjik egzamalar, ben takibi gibi konularda bölümümüzün uzmanlık alanlarıdır.

Yukarı