Günümüzde değişen toplum ve teknolojinin gelişmesi ile beraber hareketsiz yaşam tarzı ve beslenme alışkanlıkları da değişmiştir. Yaşadığımız stres ve dış etkenlerin getirdiği sebeplere bağlı olarak insan cildinde çeşitli çatlaklar, çökmeler ve izler oluşur. Klasik çatlak tedavileri daha küçük ölçeklerdeki çatlaklarda gözle görülür iyileşmeler sağlasa da daha derin sorunlarda yetersiz kaldığı gözlenmektedir.

 Biodermagenesi (Çatlak Tedavisi)

 

Biodermagenesi olarak da bilinen Bi-One tedavisi 15 yıla yaklaşan araştırmalar sonucu ortaya konmuş en ileri çatlak tedavilerinden biridir. Çatlaklarda çok yüksek oranda iyileşmeler sağlar. Çatlağın doldurulması konusunda, %80’in üzerinde başarı sağlamakta, gözle görülmesi çok daha zor olacak çok az bir miktar ize indirger.

Temelde hücrelerin ihtiyacı olan potasyum, sodyum gibi temel materyalleri bio uyumlu olarak manyetik alan terapisi ile pompanır. Bunu yaparken pozitif akım kullanılır. Yine negatif akım tarafında da detoksifiye yaparak zararlı hücre birimlerini yok eder.

Tedavi uygulandığı her seansta etkisini artarak gösterir. İlk seans genelde en dramatik değişimi sağlayan seans olsa da sonraki seanslarla daha yüksek başarı doğal olarak mümkündür.

Yapılan tedavi sonrasında hücre gerekli besini alarak daha pürüzsüz dokusuna kavuşur.

Yukarı